Appartement Parisien Spacieux #Marais #Rivoli

  • 180 м²
  • 3 спальні
  • 2 ванни кімнати

Appartement Parisien Spacieux #Marais #Rivoli мають першокласне розташування в Парижі, майже за 5 хвилин пішки від кварталу Маре́. Для гостей, які прагнуть активного відпочинку, апартаменти надають доступ до льодового катка.

Для більшого комфорту в Appartement Parisien Spacieux #Marais #Rivoli є окремий туалет і душ. Крім того, є фен і рушники.

Поряд зі зручностями для самостійного приготування їжі, такими як повністю обладнана кухня, апартаменти пропонують гостям обідню зону.

Музей мистецтв і ремесел знаходиться на близькій відстані від апартаментів, а Вежа Сен-Жак - всього за 0.9 км. Лувр розташований на відстані 25 хвилин ходьби від цього помешкання. Карнавале також знаходиться недалеко від апартаментів. Залізничний вокзал Шатле — Ле-Аль знаходиться на відстані 0.9 км від помешкання.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Appartement Parisien Spacieux #Marais #Rivoli
Appartement Parisien Spacieux #Marais #Rivoli - II
Ціна лише для моб. пристроїв

Appartement Parisien Spacieux #Marais #Rivoli - II

5.9
Непогано 6 відгуків
0 м від помешкання
USD 815 USD 734
за ніч
Au Coeur Du Marais, Un Joli Studio !
Ціна лише для моб. пристроїв

Au Coeur Du Marais, Un Joli Studio !

8.9
Відмінно 29 відгуків
247 м від помешкання
USD 195 USD 176
за ніч
Eiffel Tower & Invalides - 1Br - Cityapartmentstay
Ціна лише для моб. пристроїв

Eiffel Tower & Invalides - 1Br - Cityapartmentstay

260 м від помешкання
USD 375 USD 338
за ніч
    Як проїхати до готелю

    Аеропорти

    Париж Орлі Аеропорт
    19 км

    Залізничні вокзали

    Châtelet-Les Halles RER Station
    900 м

    Зручності

    Інтернет

    • Wi-Fi

    Паркінг

    • Паркування

    Послуги на території

    • Камера схову багажу

    Для дітей

    • Дитячі ліжечка

    В номерах

    • Зона відпочинку
    • Обідній стіл

    У ванній кімнаті

    • Пральна машина

    Девайси

    • Телевізор з плоским екраном

    Основні зручності

    • Куріння на території заборонено
    • Ліфт

    Домашні тварини

    • Розміщення з домашніми тваринами заборонено !

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 16:00 до 23:59
    Реєстрація виїзду: до 11:00
    Номер ліцензії7510313940387
    Часті питання
    • У Appartement Parisien Spacieux #Marais #Rivoli можна розмістити домашніх тварин?
      У Appartement Parisien Spacieux #Marais #Rivoli не є дружелюбним до домашніх тварин.
    • У цій квартирі є кухня?
      В цій квартирі гості знайдуть повністю обладнану кухню з холодильником, духовкою і скляним посудом.
    • Квартира Appartement Parisien Spacieux #Marais #Rivoli розташована біля залізничного вокзалу?
      Залізничний вокзал Шатле — Ле-Аль розташований на близькій відстані від квартири Appartement Parisien Spacieux #Marais #Rivoli.

    Розташування

    Map
    Поблизу

    Аеропорти

    Париж Орлі Аеропорт
    19 км

    Залізничні вокзали

    Châtelet-Les Halles RER Station
    900 м

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Appartement Parisien Spacieux #Marais #Rivoli

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити